fotím

to, co neuteklo

29. ledna 2011 v 21:13 | krabička
Po delší době oprášila svůj milovaný foťáček a jala se fotit nejbližší objekty. Několik uteklo a většina s nepovedla. Tak nakonec zbylo tohle :))

kolíček Kolíček s uvězněnou dlaní / součást ladící mechaniky mojí čtyřstrunné kamarádky

rolnička
Ozdoba zápěstí s veselým zvukem

Smutná hra ve veselých kulisách

19. července 2010 v 21:34 | krabička
Snad o to je ta hra smutnější. 

Dneska jako po kolikáté jsem byla s mojí mamkou a foťákem okouknout okolíí Berounky. V všech hlavách pro mě ticho a v té mé bouřka stesku a lítosti, které ani netuším, odkud se berou... Možná proto jenom jedna ilustrace tý veselý krásy, ostatní se mi v záchvatu bezdůvodného smutku nepovedly.
kulisa

Hrdý vlastník

12. července 2010 v 12:58 | krabička
Už po dobu pár dní se můžu nazývat hrdým vlastníkem fotoaparátu. Mám z toho já i moje rodina radost, protože touto chvílí končí všechno otravování, ať mi ho konečně koupí a má z toho má rodina a okolí velkou strast, že právě jejich obličeje rádá vídávám v hledáčku. Bohužel jejich ruce kryjící tvář jsou hbytější než můj netrénovaný ukazováček na tlačítku spouště, proto mnoho pokusů o zachycení nějakého krásného momentu končí šmouhodním snímkem na kterém přo dlouhém pozorování rozeznáte obrys dlaně či ruky v neslučném gestu.

A když všichni mí kéžby-modelové zklamali, vrhla jsem se s radostí k řece a do polí, kde květiny neutíkají a nenadávají mi...
kvítí
kvítí
 
 

Reklama